Formalizada Suministros

Contracte de subministrament en règim d'arrendament, per un termini de 48 mesos, d'un equip impressora làser professional, Color A3 (BIZHUB C-759), per a la Unitat de Reprografia de l'Ajuntament, derivat de l'Acord mar de la CCDL-ACM, Exp. 2017.02 - Acord marc pel subministrament d'equips d'impressió i de multifunció en les modalitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

Expediente: 2020002541

Subministrament en règim d'arrendament, per un termini de 48 mesos, d'un equip impressora làser professional, Color A3 (BIZHUB C-759), per a la Unitat de Reprografia de l'Ajuntament de Girona.Aquest contracte deriva de l'adhesió al sistema d'adquisició centralitzada del contracte derivat de l'Acord marc pel subministrament d'equips d'impressió i de multifunció de la Central de Compres del Consorci Català de Desenvolupament Local i l'Associació Catalana de Municipis, relatiu a l'expedient 2017.02 - Acord marc pel subministrament d'equips d'impressió i de multifunció en les modalitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

26.352
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
12 jun 2020, 18:45

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2020
Anuncio de Pliegos 12 jun 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 jun 2020
Anuncio de Formalización 12 jun 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)