Formalizada Suministros

Contracte de subministrament en règim d’arrendament financer de maquinària de fitness pel Patronat Municipal d’Esports de Valls

Expediente: PME CTR 2026/01

L’objecte del present contracte és el subministrament, mitjançant la modalitat d’arrendament, de maquinària de fitness destinada a El Fornàs Centre Esportiu de Valls, per un període de quatre anys, sense possibilitat de pròrroga.

156.000
Presupuesto base
156.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Valls, Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 may 2026, 14:32

Organismo contratante

Patronat Municipal d'Esports de Valls

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 jul 2026
Anuncio de Formalización 3 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 12:14