En evaluacion Suministros

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT EN MODALITAT RÈNTING SENSE OPCIÓ A COMPRA DE DUES MOTOCICLETES ELÈCTRIQUES PER A LA POLICIA LOCAL DE GRANOLLERS.

Expediente: 2026/046

L'objecte el subministrament de ven modalitat de rènting de dues motocicletes elèctriques per a la Policia Local de Granollers.

56.640
Presupuesto base
56.640
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 17:06

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)