Anulada Suministros

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT D'UNA PLATAFORMA ELEVA-FÈRETRES DESTINADA AL SEU ÚS EN EL CEMENTIRI MUNICIPAL DE GRANOLLERS

Expediente: 2026/067 (64/2026/CONT)

El contracte té per objecte el subministrament, transport, lliurament, posada en servei i formació del personal municipal per a l'ús d'una plataforma eleva-fèretres nova, destinada a les tasques d'inhumació i exhumació al cementiri municipal de Granollers.

41.296
Presupuesto base
41.296
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2026, 15:42

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)