Formalizada Suministros

Contracte de subministrament d'una línia d'accés a Internet de fibra simètrica d'alta velocitat amb IP fixa per a La Farga, GEM,S.A.

Expediente: X2026000191

Contrato de suministros formalizado por La Farga, Gestió d'Equipaments Municipals de l'Hospitalet de Llobregat, SA en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 48200000. Adjudicado el 8 may 2026 a TELEFONICA DE ESPAÑA S.A.U.. Se recibió 1 oferta.

1.205
Presupuesto base
4.820
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
48200000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 14:03
Fecha límite
20 abr 2026, 14:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
TELEFONICA DE ESPAÑA S.A.U.
NIF
A82018474
Importe
1.205
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 20 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 8 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (48 en Barcelona)

Abierta 56-26

Subministramentde l’extensió de suport de pegats pels equips amb Windows 10 necessaris per a la prestació dels serveis TIC de Barcelona Activa (Exp. 56-26)

18.983 €

Abierta 906708/26

Contracte administratiu del subministrament d'una llicència per subscripció del mòdul d'Elements Finits (MEF) per al software geotècnic GEO5

4.500 €

Abierta DC SUBM 20_26 (2026/00005348W)

Subministrament d’un software (inclou el dret d’ús) per a la gestió energètica d'informació energètica. L’objecte d’aquest contracte inclou tot els serveis que li siguin necessaris al software per a la seva explotació, ja sigui automatitzada o no, d’acord el Plec tècnic.

49.407 €

Abierta TIC/2026/24

L'objecte de la present licitació, és la contractació del subministrament d'ús de les 28 llicències actuals i la incorporació d'una nova llicència d'ús, que representarà 29 llicències en total, en les modalitats següents: - 6 llicències d'OpenCities Map Advanced Standalone SELECT Subscription (renovacions). - 15 llicències d'OpenCities Map Power View SELECT Subscription (renovacions). - 7 llicències de Microstation SELECT Subscription (renovacions). - Afegir una llicència perpètua i la seva posterior subscripció d'ús de Microstation SELECT

147.107 €

Abierta 905630/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en la subscripció de llicències de programari Cyclone 3DR Pro subscripció de llicències de programari Leica Cyclone.

22.560 €

Abierta 2026/090(83/2026/CONT)

Subministrament de llicències de programari Microsoft Windows Server 2025 Datacenter 16 Core, Windows Server 2025 User CAL i Office LTSC Standard 2024, en modalitat de llicència perpètua, destinades a cobrir les necessitats dels sistemes informàtics i de les aplicacions ofimàtiques de l’Ajuntament de Granollers

163.826 €

Abierta CONTR/2026/0000000460

Suministro de licencias de software OpenText para Ferrocarriles de la Generalitat de Cataluña y empresas del grupo (Ref: PO103/26)

190.808 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament, instal·lació i manteniment d’un sistema informàtic que doni suport al servei d’atenció domiciliària de l’Ajuntament, amb els objectius que figuren al punt 2 del PPT. Es tracta d’un contracte mixt que conté prestacions de subministraments, el propi programa informàtic, i de serveis, els treballs de consultoria, formació i desenvolupament i configuració, sent la prestació principal el subministrament de l’eina informàtica, que és un 93%, mentre que la part de serveis és un 7%. Complementàriament la finalitat del contracte es promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

40.822 €

Abierta 2026-146

Subscripcions de programari SUSE per al parc de servidors Linux de l’Hospital Clínic de Barcelona (HCB), així com dels serveis de suport, manteniment i actualització associats.

76.025 €

Abierta 2026/0026795

Subscripció de llicències nominals de programari Adobe per a la Diputació de Barcelona.

657.298 €

Más licitaciones de La Farga, Gestió d'Equipaments Municipals de l'Hospitalet de Llobregat, SA