Formalizada Suministros

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT D’UN SISTEMA D’ACCESSIBILITAT AUTÒNOM AL MAR PER PERSONES AMB MOBILITAT REDUÏDA SEATRAC MOVER AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE

Expediente: E26-0097

L’objecte del present contracte és el subministrament de dos (2) sistemes SEATRAC Mover, destinat a facilitar l’accés autònom al mar a persones amb mobilitat reduïda, revisió de manteniment anual per cada unitat, seguiment i assistència tècnica al llarg dels 6 mesos del contracte, amb mesures de contractació pública sostenible.

97.028
Presupuesto base
97.028
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
24 jul 2026, 15:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 jul 2026
Anuncio de Pliegos 24 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 jul 2026
Anuncio de Formalización 30 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Tractament i Selecció de Residus, S.A.

En la misma provincia (Barcelona)