Formalizada Suministros

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT D'UN CAMIÓ AMB BOLQUET I GRUA PER LA BRIGADA DE PARCS I JARDINS DERIVAT D'UN ACORD MARC

Expediente: 2018043576

L'objecte del contracte és el subministrament d'un camió de menys de 3.500 kg equipat amb bolquet (camió bolcador) i grua model Nissan NT400 Cabstar 3514/2 confort Cayvol S2 i Cayvol CIT, amb les característiques tècniques que consten en el plec de prescripcions tècniques regulador de l'Acord marc del subministrament de maquinària tècnica i elements de transport subscrit pel Consorci Català de Desenvolupament Local ( CCDL) i l'Associació Catalana de Municipis ('ACM), expedient núm 2014.06, del contracte signat entre el CCDM, l'ACM i MOTOR LLANSÀ, SL en data 19 de maig de 2015 i prorrogat per acords de l'òrgan de contractació de dates 12 de maig de 2016, 12 d'abril de 2017 i 1 de juny de 2018, essent vigent la pròrroga fins a 21 de maig de 2019, així com de l'oferta presentada pel contractista.

39.463
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
25 feb 2019, 16:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 feb 2019
Anuncio de Pliegos 25 feb 2019
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 feb 2019
Anuncio de Formalización 25 feb 2019

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)