Abierta Sin plazo publicado Suministros

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT D’EQUIPS D’ARMILLES ANTIBALES PER A LA POLICIA LOCAL DE GRANOLLERS,

Expediente: 2026/052 (49/2026/CONT)

Subministrament d'equips d'armilles antibales per la Policia Local de Granollers, d'acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

63.048
Presupuesto base
63.048
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 14:58
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)