Adjudicada Suministros

Contracte de subministrament d'energia elèctrica dels edificis municipals, mitjançant adhesió al contracte 2023.04.A03 de l'Acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04), lot 1 (tarifa 2.0TD)

Expediente: COBS2026/017

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols en Girona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 09310000. Adjudicado el 12 feb 2026 a IBERDROLA CLIENTES SA. Se recibió 1 oferta.

217.521
Presupuesto base
217.521
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
09310000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 08:00

Adjudicación

Adjudicatario
IBERDROLA CLIENTES SA
NIF
A61893871
Importe
217.521
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 12 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 mar 2026, 04:55

Mismo sector y zona (09 en Girona)

Abierta X2026000473

L'objecte del present contracte és l'execució de les obres corresponents al Projecte d'instal·lació fotovoltaica per a autoconsum col·lectiu a la coberta de l'edifici municipal "La Concòrdia", situat al municipi de Sant Climent Sescebes.

60.099 €

Abierta 2026CSP11

Contracte de subministrament de Gasoil A i Gasoil B per la flota de vehicles, generadors d'emergència i eines de brigada de Cicle de l'Aigua del Ter, S.A.

135.480 €

Adjudicada COBS2026/090

Adhesió al contracte basat (Exp. 2025.04.A01) en l'Acord marc de subministrament de gas natural amb destinació a les entitats locals de Catalunya

98.857 €

Formalizada 2023/005610

Subministrament d’energia tèrmica a partir d’estella procedent de la gestió forestal local i sostenible per alimentar les dues calderes Heizomat RHK-AK300 i una caldera Heizomat RHK-AK 400, de la Central de Biomassa de la xarxa de calor ubicada a la zona esportiva del municipi de Roses corresponent a la categoria 2 pneumàtica del Sistema Dinàmic d’adquisició, que dona servei a la piscina municipal, al pavelló poliesportiu i a l’estadi de futbol, a les escoles Montserrat Vayreda i Jaume Vicens Vives, així com a la llar d’infants El Franquet, tots ells del municipi de Roses.

104.803 €

Desierta X2026000341

El contracteté per objecte el subministrament de pèl.let per la caldera de biomassa de l’escola Vilademany d’Aiguaviva

8.000 €

Adjudicada 2025/2659

Contracte d’ obra “Projecte executiu per a una instal·lació fotovoltaica en autoconsum col·lectiu al CEIP Empúries de L’ Escala", mitjançant adehsió a contracte basat en l’Acord marc de l’ACM, finançat amb el Fons del Mecanisme de Recuperació i Resiliència de la Unió Europea, Next generation , EU

80.369 €

En evaluacion X2026000705

Suministro de energía eléctrica para las dependencias, servicios y locales que son titularidad de diversas entidades locales de la comarca de La Garrotxa.

2.162.329 €

Adjudicada 20260013

Subministrament de gasoil-C per a la PVE de Campdorà

59.856 €

Formalizada X2026001996

Subministrament de gasoil de calefacció (tipus C) per les calderes i dipòsits municipals.

62.877 €

Adjudicada 2026/634

Subministrament de combustible i electricitat per a la recàrrega pública de vehicles, a través de l'Acord marc CCS-2026-3 de la Comissió Central de Subministraments de la Generalitat de Catalunya.

41.653 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols

Abierta COBS2026/062

Contracte de serveis de seguiment i control de qualitat, auditories tècniques i assessorament del servei de neteja viària, neteja de platges, recollida de residus i gestió de la deixalleria municipal

318.418 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta COBS2026/055

Contracte per al servei de manteniment, conservació i reposicions o actuacions de la xarxa de clavegueram i pluvials i elements auxiliars dins el terme municipal de Sant Feliu de Guíxols

1.016.374 €

Abierta COBS2026/055

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de mantenimiento, conservación, inspección y limpieza de la red de alcantarillado del término municipal de Sant Feliu de Guíxols. Dentro del servicio de mantenimiento se incluyen las tareas de inspección, limpieza y conservación de la red, así como la construcción de las acometidas de terceros a la mencionada red y el mantenimiento de las acometidas de los edificios de responsabilidad municipal, restante fuera de este contrato el mantenimiento de las redes de alcantarillado de cualquier otro organismo y de las acometidas de los edificios particulares.

459.222 €

Abierta COBS2026/047

Contracte de servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols

58.856 €