Abierta Sin plazo publicado Suministros

Contracte de subministrament d'embarcacions de rem de mar (coastal rowing).

Expediente: 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817
Presupuesto base
44.817
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Mataró, Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 ago 2026, 10:10
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Mataró

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ago 2026
Anuncio de Pliegos 28 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 ago 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament de Mataró

Abierta 2026/000031316

l’execució de les obres que afecten la façana de l’edifici de Plaça Espanya, 1, a fi i efecte de poder posar en servei l’equipament destinat a joves que ocuparà aquest edifici. Els treballs corresponen a suplementar les zones exteriors de façana que actualment no disposen de l’acabat d’aïllament exterior («sate») degut al pas del cablejat aeri de diverses companyies subministradores així com de la canal de canalització d’instal·lacions.

39.945 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta 2026/000032882

L’objecte del present contracte són les obres de reparació menor, conservació i manteniment del ram de paleta dels equipaments municipals, com ara: enderrocs, actuacions en estructures, sanejament,tancaments, cobertes, revestiments, aïllaments, etc. Inclou també els treballs de neteja de les cobertes i la revisió del elements relacionats: canalons, boneres, remats, minvells, baixants, etc.

59.950 €

Abierta 2026/000032882

Contracte del servei de manteniment correctiu en el ram de paleta dels equipaments municipals

59.950 €

Abierta 2026/000039266

Contractació del servei de manteniment correctiu en el ram de fusteria dels equipaments municipals.

42.000 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €