En evaluacion Suministros

Contracte de subministrament del vestuari laboral del personal de l’Ajuntament de les Franqueses del Valles

Expediente: 2047/2026

Contracte de subministrament del vestuari laboral del personal de l’Ajuntament de les Franqueses del Valles lot 1 - roba d'alta visiblitat per la Brigada municipal i personal dels Plans d'Ocupació lot 2 - calçat per tots els col.lectius lot 3 - vestuari laboral general, per personal de manteniment i agutzil

51.538
Presupuesto base
8.833
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Franqueses del Vallès, les, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 15:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de les Franqueses del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)