Formalizada Suministros

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT “DE VEHICLES; 5 CICLOMOTORS ELÈCTRICS, 1 CAMIÓ ELÈCTRIC, 3 VEHICLES ELÈCTRICS (TIPUS FURGONETA) PER SERVEIS GENERALS I 3 VEHICLES ELÈCTRICS PER POLICIA LOCAL AL MUNICIPI DE CADAQUÉS”, DINS DEL PLA DE RECUPERACIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA, FINANÇAT PELS FONS NEXT GENERATION EU”

Expediente: X2025000503

Subministrament de vehicles elèctrics per renovació del parc de vehicles municipal en el termini establert:\nEls elements de tots els lots s’hauran de subministrar com a molt tard, el 31 d’octubre de 2025. Essent aquest termini, el 31 d’octubre de 2025, obligació essencial del contracte per a tots els lots, de conformitat a allò establert a l’article 211 de La Ley 9/2017, de 8 de noviembre, de Contratos del Sector Público.\nL’actuació preveu la substitució de 5 motocicletes (1 policial, 4 per serveis generals), 3 cotxes (tipus furgoneta) per serveis generals i brigada, un camió per brigada i 3 cotxes policials, dins el marc de la mesura 5 de la convocatòria DUS 5000, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, finançat pels fons Next Generation EU.

324.010
Presupuesto base
111.375
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cadaqués, Girona (Cataluña)
Publicación
15 oct 2025, 11:42

Organismo contratante

Ajuntament de Cadaqués

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 oct 2025
Anuncio de Pliegos 15 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 sep 2025
Anuncio de Formalización 15 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Cadaqués

En la misma provincia (Girona)