Formalizada Suministros

contracte de subministrament de material logístic, en modalitat lloguer, per a les activitats municipals de l'ajuntament de Calonge i Sant Antoni

Expediente: 2025/6983

l’objecte del contracte és el subministrament de part del material logístic, en modalitat de lloguer, per a l’organització d’actes de diferents Unitats de l’Ajuntament de Calonge i Sant Antoni

96.000
Presupuesto base
96.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Calonge i Sant Antoni, Girona (Cataluña)
Publicación
20 ago 2025, 16:44

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 ago 2025
Anuncio de Pliegos 20 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 ago 2025
Anuncio de Formalización 20 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Calonge i Sant Antoni

En la misma provincia (Girona)