Abierta Sin plazo publicado Suministros

Contracte de subministrament de lloguer i del servei d'instal·lació i manteniment de l'enllumenat ornamental exterior amb motiu de les festes nadalenques i el Tast Tiana

Expediente: 2463/2026: CT/SB-04726

L’objecte del contracte és el lloguer, transport, muntatge, manteniment, legalització, desmuntatge i recollida de diferents motius nadalencs d’enllumenat ornamental per al guarniment dels carrers del municipi durant les campanyes de Nadal i la festa gastronòmica anomenada Tast Tiana.

128.768
Presupuesto base
128.768
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tiana, Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 13:32
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Tiana

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Tiana

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 2762/2026: CT/SB-06/26

Subministrament i instal·lació d'espais actius al Parc dels Vessants

34.791 €

Abierta 2762/2026: CT/SB-06/26

Dotar a l’espai amb elements que fomentin el joc actiu, desafiants o que fomentin la superació de límits, com circuits d’obstacles o zones d’equilibri.

34.791 €

Abierta 1340/2026: CT/SB-01/26

Subministrament d'espais actius al Parc Joan Armengol

35.785 €

Abierta 1340/2026: CT/SB-01/26

El subministrament i la instal·lació al Parc Joan Armengol, dels següents elements: -Elements que fomentin el joc actiu, desafiants o que fomentin la superació de límits, com circuits d’obstacles o zones d’equilibri. -Àrees per seure, conversar i interactuar de forma més natural i activa, com gronxadors per més d’una persona, taules i bancs de pícnic o espais coberts per dies de pluja. -Elements per a l'expressió artística, com parets per pintar o miralls per ballar. -Elements que ajudin a crear noves dinàmiques de convivència i a oferir alternatives saludables a l’oci passiu.

35.785 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €