Abierta Sin plazo publicado Suministros

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT DE GARRAFES D’AIGUA I FONTS DISPENSADORES PER LES DEPENDÈNCIES DE L´AJUNTAMENT DE VALLIRANA

Expediente: 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

47.331
Presupuesto base
47.331
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Vallirana, Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 01:00
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Vallirana

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament de Vallirana

Abierta 3565/2026

Contractació dels serveis d'assistència tècnica ambiental, logística i econòmica per a la realització de l'estudi de diagnosi i viabilitat del canvi de model cap a un sistema mixt d'alta eficiència, la redacció de tot el bloc documental dels nous plecs i l'assistència tècnica en la valoració d'ofertes per a la pròxima licitació dels Serveis de Neteja Viària, Recollida de Residus i Gestió de la Deixalleria de l'Ajuntament de Vallirana. Així mateix, es defineix que el present contracte té una naturalesa integral de consultoria. A efectes de garantir la continuïtat de l'expedient principal, s'aclareix de forma expressa que l’objecte del contracte inclou l’assessorament tècnic, logístic, jurídic i econòmic obligatori per a la redacció material i confecció de tot el bloc documental dels nous plecs de clàusules administratives i prescripcions tècniques que regiran la pròxima gran licitació dels esmentats serveis municipals.

35.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 3463/2026

CONTRACTE PER AL SERVEI DE DINAMITZACIÓ MUSICAL DELS BALLS SÈNIOR ELS CAPS DE SETMANA DURANT TOT L’ANY A VALLIRANA

49.200 €

Abierta 1865/2026

CONTRACTE DE SERVEIS, PER LA CONSULTORIA i ASSESSORAMENT EN L’ELABORACIÓ DE LA RELACIÓ DE LLOCS DE TREBALL DE L’AJUNTAMENT DE VALLIRANA, PEL PROCEDIMENT OBERT SIMPLIFICAT

30.000 €

En evaluacion 2024-3207/1404

L’objecte del present Acord marc és la selecció de les empreses que, a través dels corresponents contractes basats, prestin els serveis professionals de defensa i direcció lletrada així com d'assessorament jurídic, consultoria i assistència de procurador.

En la misma provincia (Barcelona)