Adjudicada Suministros

Contracte de subministrament de 10 equips d'impressió i multifunció en la modalitat d'arrendament a través de d'Acord Marc.

Expediente: CONC2022000006

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Figueres en Girona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 30121300. Adjudicado el 19 may 2022 a Girocopi, SL-Sistemes d'Organització, SA UTE. Se recibió 1 oferta.

66.230
Presupuesto base
66.230
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
30121300
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
19 may 2026, 12:04

Adjudicación

Adjudicatario
Girocopi, SL-Sistemes d'Organització, SA UTE
NIF
U67273987
Importe
45.020
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Figueres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2026
Anuncio de Pliegos 19 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 may 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (30 en Girona)

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

En evaluacion X2026000362

Subministrament, instal·lació, configuració i posada en marxa d'una solució d'emmagatzematge basada en SAN.

37.190 €

Adjudicada X2026000113

Subministrament d'equips d'impressió per a les diferents dependències municipals

9.155 €

Adjudicada 2026/2061

Subministrament d'equips d'impressió i de multifunció, en la modalitat d'arrendament, per a 5 dependències municipals, a través del lot 2 de l'Acord marc d'ACM (2023.05).

35.864 €

Adjudicada X2025013791

AM LOCALRET Serveis de virtualització

11.280 €

Formalizada CBA3178/2026

Adquisición De 8 Ordenadores Portátiles Superior. 1 De Ellos Con Financiación Europea Horizonte Europa. (Agencia Estatal Consejo Superior De Investigaciones Científicas)

5.227 €

Adjudicada COBS2026/071

Contracte subministrament d'un equip d'impressió pel centre Cívic Tueda a través de l'Acord Marc de l'ACM (Exp. 2023-05

1.547 €

Formalizada COBS2025/058

Subministrament d’equipament informàtic per a l’Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols, d'acord amb el que preveu el Plec de prescripcions tècniques; en quatre lots: Lot 1. Subministrament d’ordinadors personals (PC). Lot 2. Subministrament d’equips perifèrics i accessoris (Monitors d’ordinadors + cables DisplayPort). Lot 3. Subministrament d’equips de teletreball (Portàtils + estacions acoblament (dock stations)). Lot 4.Subministrament de terminals de telefonia mòbil.

38.200 €

En evaluacion 2026/7731

L’objecte del contracte és l’adquisició, per part de la Diputació de Girona, d’ordinadors portàtils i dockstation, maletes d’esquena (motxilles) per a ordinadors portàtils, ratolins i teclats, auriculars i pantalles.

58.866 €

Formalizada 1431-0019/2023

Subministrament i manteniment de llicències de programari de Microsoft

20.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Figueres

Abierta CONC2026000057

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT, INSTAL·LACIÓ I SERVEI DE GESTIÓ D'UNA PISTA DE GEL ÚTIL PER PATINAR, AL MUNICIPI DE FIGUERES PER A LA CAMPANYA DE NADAL 2026-2027

84.000 €

Abierta CONC2026000057

Subministrament en règim de lloguer, la instal·lació, posada en funcionament, manteniment, conservació, desmuntatge i gestió d’una pista de gel temporal amb una superfície útil mínima de 20 × 10 metres, destinada a l’ús ciutadà durant la campanya de Nadal 2026-2027 al municipi de Figueres.

70.000 €

Abierta CONC2026000055

CONCURSO DE PROYECTOS, CON INTERVENCIÓN DE JURADO, PARA LA SELECCIÓN Y POSTERIOR ADJUDICACIÓN DE LOS CONTRATOS DE SERVICIOS DE ARQUITECTURA RELACIONADOS CON LA CONSTRUCCIÓN DE LA NUEVA SEDE DEL ARCHIVO COMARCAL DEL ALT EMPORDÀ Y LA BIBLIOTECA.

1.058.284 €

Abierta CONC2026000055

Concurso de proyectos con intervención de Jurado, anónimo y restringido a dos fases, para seleccionar la propuesta arquitectónica más idónea que sirva de base para la adjudicación posterior de los contratos de los servicios de arquitectura relacionados con la construcción de la Nueva sede del Archivo Comarcal del Alt Empordà y la Biblioteca Comarcal en Figueres.

565.658 €

Abierta CONC2026000039

CONTRATO MIXTO DE SERVICIOS DE MONTAJE, DESMONTAJE Y MANTENIMIENTO DEL ÁRBOL DE NAVIDAD, DE LA TOTALIDAD DE LAS LUCES TIPO DALINANO QUE FORMAN PARTE DEL ALUMBRADO NAVIDEÑO, Y EL SUMINISTRO EN RÉGIMEN DE ALQUILER DE LUCES DE NAVIDAD, CON MONTAJE, DESMONTAJE Y MANTENIMIENTO DE LAS MISMAS DURANTE LA CAMPAÑA DE NAVIDAD DE LA CIUDAD DE FIGUERES

1.086.902 €