Anulada Suministros

Contracte de subministrament, amb instal·lació, de 2 fotolineres, amb 2 punts de recàrrega semi ràpida i amb pèrgola fotovoltaica per a 4 vehicles elèctrics cadascuna, a implantar a l’av. Pompeu Fabra, núm. 31 i al carrer Major, núm. 8 (aparcament) de Salou, en el marc de l’estratègia de sostenibilitat turística en destinacions, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència del PSTD 2021, finançat pels Fons Next Generation

Expediente: 959/2026

L'objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de dues fotolineres en el municipi de Salou. Cadascuna d’elles amb dos carregadors semi ràpids amb capacitat per a 4 vehicles en trifàsic mitjançant presses tipus Mennekes sense mànega de connexió, i amb pèrgola fotovoltaica d’estructura metàl·lica capaç de subministrar fins a 12 kWp per injectar a la xarxa de subministrament elèctric.

146.668
Presupuesto base
146.668
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 feb 2026, 14:48

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 feb 2026
Anuncio de Pliegos 25 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 abr 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 may 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)