Abierta 24 sep 2026 (21d 8h) Servicios

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

Expediente: 2026_1331

Contrato de servicios publicado por Consell Comarcal del Bages en Barcelona. Lote 1. Categoría CPV 80511000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 24 sep 2026.

6.674
Presupuesto base
6.674
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
80511000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 12:03
Fecha límite
24 sep 2026, 14:00 (21d 8h)
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Consell Comarcal del Bages

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 24 sep 2026
Finaliza en 21 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 014_26000021

Prestació de serveis disseny, prova pilot i avaluació d’una intervenció de promoció de les relacions sexuals saludables i equitatives

294.053 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta AJT/ 104263/2024

(AS-24/2026) Servicios de gestión de la docencia y las actividades de soporte de la Escuela Municipal de Musica -Centro de las Artes (EMMCA) de Hospitalet de Llobregat

10.477.710 €

Abierta 5/2026

Servei de realització dels tallers de coeducació dirigits als centes educatius

29.850 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Bages

Abierta 2026_1338

CONTRACTE D’OBRES PER A LA SUBSTITUCIÓ DE LA COBERTA DEL DIPÒSIT PONT NOU DEL SISTEMA D’ABASTAMENT D’AIGUA BAGES CARDENER

88.838 €

Formalizada 2025_2835

Contracte de l'arrendament d’un local d’oficines.

22.330 €

En evaluacion 2026_1338

L’objecte del contracte és l’execució de les obres contingudes en la “Memòria Tècnica d’Execució de les obres per a la substitució de la coberta del dipòsit Pont Nou del sistema d’abastament d’aigua Bages Cardener”, la qual s’incorpora a l’expedient com a plec de prescripcions tècniques de la licitació, quedant totalment prohibides les variacions del projecte. Les actuacions a executar consten determinades doncs en aquesta memòria tècnica d’execució, la qual es troba aprovada inicialment pel Consell Comarcal del Bages en data 2 de juliol de 2026, pel que aquesta licitació resta condicionada a l’aprovació definitiva de la memòria referenciada.

88.838 €

Formalizada 2026_619

L’objecte del contracte és la prestació del servei tècnic especialitzat de manteniment, suport, allotjament, evolució i millora del programari de gestió del menjador i transport escolar GESMIT, titularitat del Consell Comarcal del Bages, així com el suport necessari per a la seva implantació i operativa als consells comarcals als quals se’n cedeix l’ús.

18.597 €

Formalizada 2026_619

CONTRACTE DEL SERVEI TÈCNIC DE IMPLENTACIÓ, MANTENIMENT, SUPORT I EVOLUCIÓ DEL PROGRAMARI GESMIT

26.035 €