Adjudicada Servicios

Contracte de serveis per l'organització del Parc de Nadal, Festa de la Roda i les activitats de l’acte de Commemoració del desembarcament de 1705

Expediente: 1403-1854/2026

L’objecte d’aquesta contractació és l’organització de diferents activitats d’animació infantil: Parc de Nadal, Festa de la Roda i les activitats de l’acte de Commemoració del desembarcament de 1705.

33.800
Presupuesto base
3.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Montgat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 jul 2026, 11:32

Organismo contratante

Ajuntament de Montgat

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 jul 2026
Anuncio de Pliegos 7 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Montgat

Abierta 1431-7397/2025

Contracte de subministrament d'un programari de nòmines i integral de recursos humans.

84.402 €

En evaluacion 1431-7397/2025

Contractació del subministrament, instal·lació, parametrització i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament de Montgat, incloent la gestió de nòmines, Seguretat Social i portal de l’empleat, així com els serveis de migració de dades, formació, suport tècnic i funcional, allotjament, actualització normativa i manteniment de la plataforma durant tota la vigència del contracte. L’objecte principal del contracte és el subministrament d’una solució informàtica de gestió integral de Recursos Humans disponible al mercat, i susceptible de ser implantada a l’Ajuntament de Montgat sense requerir desenvolupaments específics o personalitzacions a mida. Les prestacions d’implantació, configuració, parametrització, migració de dades, formació i manteniment tenen caràcter complementari i accessori respecte de la prestació principal de subministrament.

56.175 €

En evaluacion 1403-3596/2025

Contracte de serveis per la gestió d'un espai d'arts plàstiques a l'Espai Jove de Montgat

29.588 €

En evaluacion 1403-3596/2025

L'objecte d'aquesta contractació és la prestació del servei de gestió d’un Espai d’Arts Plàstiques a l’Espai Jove de Montgat, adreçat a joves d’entre 12 i 18 i de 18 a 35 anys.

29.588 €

En evaluacion 1403-4194/2026

El objeto del contrato es la prestación de los servicios de limpieza viaria y la recogida selectiva y el transporte de los residuos municipales hasta las correspondientes plantas de tratamiento.

7.455.437 €

En la misma provincia (Barcelona)