Abierta 17 sep 2026 (14d 17h) Servicios

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

Expediente: 2026/35128E

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Badalona en Barcelona. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 79953000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 17 sep 2026.

96.114
Presupuesto base
96.114
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79953000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 12:03
Fecha límite
17 sep 2026, 23:59 (14d 17h)
Duración
3 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Badalona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 17 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Abierta cont-26-421

L’objecte del contracte és el servei de realització del treball de camp de l’Enquesta de Salut de Barcelona (ESB) 2027 impulsada per l’ASPB segons els requeriments metodològics que figuren al plec de condicions tècniques. A diferència de les edicions anteriors, en aquesta es prescindeix de la mostra de menors i es substitueix per enquestes telefòniques a persones adultes en el nombre que s’especifica en el plec de condicions tècniques (punt 2.5).

214.272 €

Abierta 46-26

Serveis de consultoria per l’anàlisi, disseny i projecció del model de les polítiques actives d’ocupació (PAO) a la ciutat de Barcelona (Exp. 46-26)

49.587 €

Abierta 65-26

Serveis de consultoria per a l’anàlisi i propostes d'evolució del model de gestió de dades de Barcelona Activa (Exp. 65-26)

19.855 €

Más licitaciones de Ajuntament de Badalona