Abierta Sin plazo publicado Servicios

CONTRACTE DE SERVEIS PER LA REDACCIÓ DEL PLA LOCAL D'HABITATGE PER TÀRREGA

Expediente: 001/2026/7381/I264

És objecte del present plec la contractació del servei consistent en la redacció del Pla Local d’Habitatge del municipi de Tàrrega, de conformitat amb l’abast definit a la clàusula 4 del PPTP. Amb aquest Pla es pretén recollir la radiografia actual en matèria d’habitatge a Tàrrega i el full de ruta a seguir en els propers 6 anys on es valorin les accions i serveis que s’estan portant a terme actualment i a la vegada ha de permetre planificar i coordinar noves accions per a donar resposta a les necessitats que es detectin en la diagnosi.

48.658
Presupuesto base
48.658
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tàrrega, Lleida (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 12:04
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Tàrrega

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament de Tàrrega

Abierta 001/2026/7381/I264

És objecte del present plec la contractació del servei consistent en la redacció del Pla Local d’Habitatge del municipi de Tàrrega, de conformitat amb l’abast definit a la clàusula 4 delPPTP. Amb aquest Pla es pretén recollir la radiografia actual en matèria d’habitatge a Tàrrega i el full de ruta a seguir en els propers 6 anys on es valorin les accions i serveis que s’estan portant a terme actualment i a la vegada ha de permetre planificar i coordinar noves accions per a donar resposta a les necessitats que es detectin en la diagnosi.

30.964 €

Abierta 001/2025/9434/E190

ALIENCACIÓ D'UNA PARCEL.LA PATRIMONIAL D'ÚS INDUSTIRLA SITUADA AL POLÍGON LA CANALETA DE TÀRREGA

Abierta 001/2025/9434/E190

Constitueix l’objecte d’aquest plec establir les condicions administratives i tècniques particulars que han de regir l’alienació onerosa, mitjançant concurs públic, per procediment obert i tramitació ordinària, d’una parcel·la d’ús industrial, de propietat municipal, situada al Polígon Industrial La Canaleta

Abierta 001/2026/5842/E190

Autoritzacions demanials per l’ús provisional d’espais de domini públic per a destinar-los a xurreries, creperies, barres i establiments de restauració durant la celebració de la Fira de Teatre al Carrer de Tàrrega.

Abierta 001/2026/5642/I264

Contracte de serveis de cuina, reservat a CET d’iniciativa social, en modalitat càtering pels menjadors de les llars d’infants municipals: La Pau, El Niu i El Triangle

474.096 €

En la misma provincia (Lleida)