CONTRACTE DE SERVEIS PER LA RECOLLIDA I GESTIÓ DELS RESIDUS URBANS D’ORIGEN TÈXTIL DE PIERA

Expediente: 1096/2026

Servei de recollida i gestió dels residus sòlids urbans d’origen tèxtildel municipi de Piera

34.959
Presupuesto base
34.959
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Piera, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jun 2026, 12:36

Organismo contratante

Ajuntament de Piera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 08:30