Adjudicada Servicios

CONTRACTE DE SERVEIS PER LA RECOLLIDA I GESTIÓ DELS RESIDUS URBANS D’ORIGEN TÈXTIL DE PIERA

Expediente: 1096/2026_2

Serveis per la recollida i gestió dels residus urbans d’origen tèxtil de Piera

34.959
Presupuesto base
34.959
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Piera, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 jun 2026, 12:46

Organismo contratante

Ajuntament de Piera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 jun 2026
Anuncio de Pliegos 29 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 12:13