Contracte de serveis per la realització d'activitats cognitives i emocionals dirigides a la gant gran del municipi d'Altafulla

Expediente: Exp 1081/2026

El present contracte té per objecte la contractació del servei per la realització de les activitats cognitives i emocionals dirigides a la gent gran del municipi d'Altafulla

18.757
Presupuesto base
18.757
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Altafulla, Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 abr 2026, 16:02

Organismo contratante

Ajuntament d'Altafulla

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 abr 2026
Anuncio de Pliegos 20 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 may 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Altafulla

En la misma provincia (Tarragona)