En evaluacion Servicios

Contracte de serveis per la neteja i inspecció amb càmera de la xarxa de clavegueram en el marc del pla integral de gestió de sistemes de sanejament (PIGSS)

Expediente: 12736/2025

L'objecte del contracte consisteix en el servei d'inspecció de col.lectors mitjançant perxa portàtil i/o robot telecontrolat dotat de CCTV, (amb gravació de l'interior) i en la neteja prèvia mitjaçant camió dotat de sistema d'aigua a pressió i de bomba depressora si s'escau.

33.850
Presupuesto base
33.850
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
19 mar 2026, 12:18

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 mar 2026
Anuncio de Pliegos 19 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 may 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Mont-roig del Camp

En la misma provincia (Tarragona)