Formalizada Servicios

Contracte de serveis per al control de qualitat de les obres d'adequació del Centre d'Interpretació de les Gavarres a la Masia de Can Vilallonga, Cassà de la Selva. CLAU: AVG-22327. En el marc del pla de recuperació, transformació i resiliència – finançat per La Unió Europea – Next Generation EU. Fons MRR

Expediente: CQ. AVG-22327

Contracte de serveis per al control de qualitat de les obres d'adequació del Centre d'Interpretació de les Gavarres a la Masia de Can Vilallonga, Cassà de la Selva. CLAU: AVG-22327. En el marc del pla de recuperació, transformació i resiliència – finançat per La Unió Europea – Next Generation EU. Fons MRR

6.728
Presupuesto base
6.728
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
11 feb 2026, 11:14

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 feb 2026
Anuncio de Pliegos 11 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 ene 2026
Anuncio de Formalización 11 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)