CONTRACTE DE SERVEIS PER A L'EXECUCIÓ DE TREBALLS DE NETEJA DELS EDIFICIS PÚBLICS MUNICIPALS I ELS CONSUMIBLES

Expediente: X2025000102

Serveis per a l'execució dels treballs de neteja dels edificis públics municipals de Ventalló i els consumibles higiènics associats.

139.948
Presupuesto base
139.948
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ventalló, Girona (Cataluña)
Publicación
19 may 2025, 15:02

Organismo contratante

Ajuntament de Ventalló

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2025
Anuncio de Pliegos 19 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 07:00

Más licitaciones de Ajuntament de Ventalló

En la misma provincia (Girona)