Formalizada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per la redacció del projecte bàsic, el projecte executiu i la posterior direcció d'obra de les obres RAM d'ampliació de la comissaria Àrea Bàsica Policial de Banyoles. RP Girona. Clau: CCG-24334

Expediente: PE+DO. CCG-24334

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per la redacció del projecte bàsic, el projecte executiu i la posterior direcció d'obra de les obres RAM d'ampliació de la comissaria Àrea Bàsica Policial de Banyoles. RP Girona. Clau: CCG-24334

73.044
Presupuesto base
73.044
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
11 nov 2025, 13:50

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 nov 2025
Anuncio de Pliegos 11 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 oct 2025
Anuncio de Formalización 11 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)