Formalizada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per la redacció del projecte bàsic, el projecte executiu i la posterior direcció d'obra de les obres RAM de resolució de deficiències a l'envolupant i paviments de l'Edifici Judicial de Figueres. Clau: JVX-23231

Expediente: PE+DO JVX-23231

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per la redacció del projecte bàsic, el projecte executiu i la posterior direcció d'obra de les obres RAM de resolució de deficiències a l'envolupant i paviments de l'Edifici Judicial de Figueres. Clau: JVX-23231

87.777
Presupuesto base
87.777
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Figueres, Girona (Cataluña)
Publicación
14 oct 2025, 11:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 oct 2025
Anuncio de Pliegos 14 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 sep 2025
Anuncio de Formalización 14 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)