Formalizada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte executiu i de l'estudi de seguretat i salut i la posterior Direcció Facultativa de les obres d'adequació d'espais per al trasllat de la Sala de Control d'Emergències de Girona a l'edifici de Santa Caterina. Clau: PGM-15354

Expediente: PE+DF. PGM-15354

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte executiu i de l'estudi de seguretat i salut i la posterior Direcció Facultativa de les obres d'adequació d'espais per al trasllat de la Sala de Control d'Emergències de Girona a l'edifici de Santa Caterina. Clau: PGM-15354

25.883
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
6 mar 2019, 20:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2019
Anuncio de Pliegos 6 mar 2019
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 mar 2016
Anuncio de Formalización 6 mar 2019

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)