En evaluacion Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del Projecte de canvi de senyalèctica i de plafons de senyalització per adaptar la xarxa a les diferents posades en servei de Línia 9 i 10 del metro de Barcelona. Clau: TM-02609.20.3

Expediente: PC. TM-02609.20.3

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del Projecte de canvi de senyalèctica i de plafons de senyalització per adaptar la xarxa a les diferents posades en servei de Línia 9 i 10 del metro de Barcelona. Clau: TM-02609.20.3

59.211
Presupuesto base
59.211
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelonès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2026, 16:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Barcelona)