Adjudicada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte constructiu Mesures complementàries de la construcció de la variant de les Preses i d'Olot. La Vall d'en Bas. Parc de Verntallat. Clau: NG-02083-C3

Expediente: PC. NG-02083-C3

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte constructiu Mesures complementàries de la construcció de la variant de les Preses i d'Olot. La Vall d'en Bas. Parc de Verntallat. Clau: NG-02083-C3

178.254
Presupuesto base
178.254
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Garrotxa, Girona (Cataluña)
Publicación
22 dic 2025, 16:04

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 dic 2025
Anuncio de Pliegos 22 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 dic 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)