Formalizada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte constructiu. Millora puntual per la Conservació de la colònia de rater de peus grans del túnel de Crespià. Clau: ENP-25005

Expediente: PC. ENP-25005

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte constructiu. Millora puntual per la Conservació de la colònia de rater de peus grans del túnel de Crespià. Clau: ENP-25005

14.900
Presupuesto base
14.900
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Pla de l'Estany, Girona (Cataluña)
Publicación
24 feb 2026, 15:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 feb 2026
Anuncio de Pliegos 24 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 oct 2025
Anuncio de Formalización 24 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)