Adjudicada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte constructiu. Mesures correctores i compensatòries d’impacte ambiental de la construcció de la variant de les Preses i d'Olot. La Vall d'en Bas- Les Preses-Olot. Clau: PR. NG-02083-C1

Expediente: PR.NG-02083-C1

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte constructiu. Mesures correctores i compensatòries d’impacte ambiental de la construcció de la variant de les Preses i d'Olot. La Vall d'en Bas- Les Preses-Olot. Clau: PR. NG-02083-C1

108.695
Presupuesto base
108.695
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Garrotxa, Girona (Cataluña)
Publicación
24 feb 2026, 16:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 feb 2026
Anuncio de Pliegos 24 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 feb 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)