Adjudicada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres de nova construcció Escola 3 unitats Heurom a Perafita. Clau: PNH-22305

Expediente: PE+DO. PNH-22305 (NSP)

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres de nova construcció Escola 3 unitats Heurom a Perafita. Clau: PNH-22305

160.491
Presupuesto base
160.491
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Perafita, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 15:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Barcelona)