Formalizada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció d'obra de l'ampliació de l'Escola Gegant del Rec 2 línies, a Salt. Clau: PAG-16253 (2v)

Expediente: PE+DO. PAG-16253 (2v)

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció d'obra de l'ampliació de l'Escola Gegant del Rec 2 línies, a Salt. Clau: PAG-16253 (2v)

270.860
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Otro procedimiento
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
23 dic 2022, 10:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 dic 2022
Anuncio de Pliegos 23 dic 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 sep 2017
Anuncio de Formalización 23 dic 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)