Adjudicada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres del Nou Edifici Judicial a Santa Coloma de Farners. Clau: JJV-23202

Expediente: PE+DO. JJV-23202 (NSP)

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres del Nou Edifici Judicial a Santa Coloma de Farners. Clau: JJV-23202

879.193
Presupuesto base
879.193
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Santa Coloma de Farners, Girona (Cataluña)
Publicación
12 dic 2025, 15:08

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 dic 2025
Anuncio de Pliegos 12 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 dic 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)