Formalizada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció d’obra de les obres de la Nova construcció Institut 3/2L i cicles formatius a Vilafant. Clau: ING-20226

Expediente: PE+DO. ING-20226 (NSP)

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció d’obra de les obres de la Nova construcció Institut 3/2L i cicles formatius a Vilafant. Clau: ING-20226

698.937
Presupuesto base
698.937
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Vilafant, Girona (Cataluña)
Publicación
22 sep 2025, 12:42

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 sep 2025
Anuncio de Pliegos 22 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 jul 2025
Anuncio de Formalización 22 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)