En evaluacion Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres de reforç de la llosa del Sector D, renovació integral de la coberta i instal·lacions (PCI, ventilació, il·luminació) de la nau logística de Logaritme, de Sant Sadurní d’Anoia. Clau: ICS-26210

Expediente: PE+DO. ICS-26210

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres de reforç de la llosa del Sector D, renovació integral de la coberta i instal·lacions (PCI, ventilació, il·luminació) de la nau logística de Logaritme, de Sant Sadurní d’Anoia. Clau: ICS-26210

309.286
Presupuesto base
309.286
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sant Sadurní d'Anoia, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jun 2026, 06:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 12:13

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Barcelona)