Adjudicada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres d'adequació, reforma i ampliació de l'Institut Escola 2/1L Salvador Vilarrassa de Besalú. Clau: SAG-21259

Expediente: PE+DO SAG-21259 (NSP)

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres d'adequació, reforma i ampliació de l'Institut Escola 2/1L Salvador Vilarrassa de Besalú. Clau: SAG-21259

734.924
Presupuesto base
734.924
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Besalú, Girona (Cataluña)
Publicación
22 jun 2026, 15:48

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jun 2026
Anuncio de Pliegos 22 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 jun 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jun 2026, 12:14

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)