Formalizada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció de l’estudi. Millora d’enllaços existents i nous enllaços a les autopistes AP-7 i AP-2. Encaixos de traçat. Clau: EX-CPC-25051

Expediente: EV. EX-CPC-25051

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció de l’estudi. Millora d’enllaços existents i nous enllaços a les autopistes AP-7 i AP-2. Encaixos de traçat. Clau: EX-CPC-25051

135.000
Presupuesto base
135.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Gironès, Girona (Cataluña)
Publicación
25 feb 2026, 17:18

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 feb 2026
Anuncio de Pliegos 25 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 sep 2025
Anuncio de Formalización 25 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)