Formalizada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres del projecte executiu de rehabilitació, millora de l'eficiència energètica i instal·lació de plaques fotovoltaiques al Palau de l'Abat i de la Sagristia en l'edifici del Monestir de Sant Pere de Rodes a El Port de la Selva. Clau: APC-22272, inclòs en el Programa d’Impuls a la Rehabilitació d’Edificis Públics (PIREP), en el marc del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència – finançat per la UE. Next Generation EU

Expediente: CSS. APC-22272

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres del projecte executiu de rehabilitació, millora de l'eficiència energètica i instal·lació de plaques fotovoltaiques al Palau de l'Abat i de la Sagristia en l'edifici del Monestir de Sant Pere de Rodes a El Port de la Selva. Clau: APC-22272, inclòs en el Programa d’Impuls a la Rehabilitació d’Edificis Públics (PIREP), en el marc del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència – finançat per la UE. Next Generation EU

13.600
Presupuesto base
13.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Port de la Selva, el, Girona (Cataluña)
Publicación
12 nov 2025, 13:28

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 nov 2025
Anuncio de Pliegos 12 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 oct 2025
Anuncio de Formalización 12 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)