Formalizada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres del projecte executiu de nova construcció Escola 1 Línia ràtio baixa a Escola Gonçal Comellas d’Avinyonet de Puigventós. Lot 1 + Lot 2. Clau: PNG-20227

Expediente: CSS. PNG-20227

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres del projecte executiu de nova construcció Escola 1 Línia ràtio baixa a Escola Gonçal Comellas d’Avinyonet de Puigventós. Lot 1 + Lot 2. Clau: PNG-20227

28.736
Presupuesto base
28.736
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Avinyonet de Puigventós, Girona (Cataluña)
Publicación
1 abr 2026, 17:50

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 abr 2026
Anuncio de Pliegos 1 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 may 2026
Anuncio de Formalización 1 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jun 2026, 12:13

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)