Adjudicada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres del projecte executiu de reforma funcional de l'edifici judicial vell de Tortosa. Clau: JVX-18319, inclòs en el Programa d’Impuls a la Rehabilitació d’Edificis Públics (PIREP), en el marc del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència – finançat per la UE. Next Generation EU

Expediente: CSS. JVX-18319

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres del projecte executiu de reforma funcional de l'edifici judicial vell de Tortosa. Clau: JVX-18319, inclòs en el Programa d’Impuls a la Rehabilitació d’Edificis Públics (PIREP), en el marc del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència – finançat per la UE. Next Generation EU

19.397
Presupuesto base
19.397
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tortosa, Tarragona (Cataluña)
Publicación
8 ago 2025, 14:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 ago 2025
Anuncio de Pliegos 8 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 ago 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Tarragona)