Formalizada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres del projecte constructiu del condicionament per a la millora de la mobilitat i la seguretat de corredors de transport públic i diverses estacions i parades d'autobusos a diversos indrets de Catalunya. Àmbit Girona. Fase 1. Clau: PC-AIC-21084.5.F1

Expediente: CSS. PC-AIC-21084.5-F1

Contrato de servicios formalizado por Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU. Duración del contrato: 9 meses. Categoría CPV 71317210. Adjudicado el 11 jun 2026 a Socotec Engineering Solutions Spain, SLU. Se recibieron 4 ofertas.

31.286
Presupuesto base
31.286
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71317210
Publicación
31 mar 2026, 10:04
Fecha límite
20 abr 2026, 15:00
Duración
9 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Socotec Engineering Solutions Spain, SLU
NIF
B66113457
Importe
26.201
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU