En evaluacion Servicios

Contracte de serveis per a l’assistència tècnica de control de qualitat de les obres del projecte constructiu d'escales mecàniques i ascensors del tram III i altres de L9 de metro de Barcelona. Clau: TM-02609.23.2

Expediente: CQ. TM-02609.23.2

Contracte de serveis per a l’assistència tècnica de control de qualitat de les obres del projecte constructiu d'escales mecàniques i ascensors del tram III i altres de L9 de metro de Barcelona. Clau: TM-02609.23.2

757.433
Presupuesto base
757.433
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelonès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 06:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Barcelona)