Adjudicada Servicios

Contracte de serveis per a l’assistència tècnica de control de qualitat de les obres de nova construcció Escola 1 Línia ràtio baixa Sant Jordi de Sant Julià de Llor i Bonmatí. Clau: PNG-20249

Expediente: CQ. PNG-20249

Contracte de serveis per a l’assistència tècnica de control de qualitat de les obres de nova construcció Escola 1 Línia ràtio baixa Sant Jordi de Sant Julià de Llor i Bonmatí. Clau: PNG-20249

43.258
Presupuesto base
43.258
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sant Julià del Llor i Bonmatí, Girona (Cataluña)
Publicación
17 abr 2026, 15:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 abr 2026
Anuncio de Pliegos 17 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)