En evaluacion Servicios

Contracte de serveis per a l’assistència tècnica de control de qualitat de les obres del projecte constructiu de millora de l'accessibilitat i l'evacuació de l'intercanviador de Verdaguer (L4 i L5 d'FMB). Fase 2. Variant canonada Agbar. Clau: TM-04312.2.F1

Expediente: CQ.TM-04312.2.F1

Contracte de serveis per a l’assistència tècnica de control de qualitat de les obres del projecte constructiu de millora de l'accessibilitat i l'evacuació de l'intercanviador de Verdaguer (L4 i L5 d'FMB). Fase 2. Variant canonada Agbar. Clau: TM-04312.2.F1

57.218
Presupuesto base
57.218
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelonès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 jun 2026, 13:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jun 2026
Anuncio de Pliegos 23 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Barcelona)