Formalizada Servicios

Contracte de serveis per a l’assistència tècnica de control de qualitat conjunta de les obres del projecte constructiu "Condicionament per a la millora de la mobilitat i la seguretat de corredors de transport públic i diverses estacions i parades d'autobusos a diversos indrets de Catalunya. Àmbit Barcelona Oest. Fase 1. Clau: PC-AIC-21084.2.F1"; i del projecte constructiu "Condicionament per a la millora de la mobilitat i la seguretat de corredors de transport públic i diverses estacions i parades d'autobusos a diversos indrets de Catalunya. Àmbit Comarques Centrals. Fase 1. Clau: PC-AIC-21084.3.F1". Clau: AIC-21084.2-F1+1

Expediente: CQ. PC-AIC-21084.2-F1+1

Contrato de servicios formalizado por Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 71621000. Adjudicado el 4 sep 2025 a Centre d'Estudis de la Construcció i Anàlisi de Materials, SLU - CECAM. Se recibieron 7 ofertas.

17.408
Presupuesto base
17.408
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71621000
Publicación
5 mar 2026, 14:51
Fecha límite
16 abr 2025, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Centre d'Estudis de la Construcció i Anàlisi de Materials, SLU - CECAM
NIF
B17612607
Importe
14.797
Ofertas recibidas
7

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 16 abr 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:49

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU