Adjudicada Servicios

Contracte de serveis per a l'assistènca tècnica per a la redacció del Projecte de Restauració del sistema hidrològic dels estanys de l’Albera per garantir els períodes d’inundació i el seu funcionament ecosistèmic. Clau: PC. ENP-23242

Expediente: PC. ENP-23242

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica per a la redacció del Projecte de Restauració del sistema hidrològic dels estanys de l’Albera per garantir els períodes d’inundació i el seu funcionament ecosistèmic. Clau: PC. ENP-23242

68.734
Presupuesto base
68.734
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Alt Empordà, Girona (Cataluña)
Publicación
6 feb 2026, 20:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 feb 2026
Anuncio de Pliegos 6 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 feb 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)